מה משותף לכל מנהל שירות באשר הוא? בארגון קטן, בינוני או ענק, במגזר הפרטי-עסקי או במגזר הציבורי? אם נציץ לשולחן העבודה שלו נגלה את אותם הדברים – דו”חות, מדדי שביעות רצון, טכנולוגיות, צוותי שיפור….

שגרת יומו ממוקדת בהפיכת חווית השירות של הלקוח למהירה יותר, חכמה יותר ופשוט – טובה יותר. אנחנו קוראים לזה - Faster . Smarter . Better

עברנו דרך ארוכה בתפיסת הלקוח וכיום, ניתן לומר בוודאות, שארגון שלא נמצא שם, פשוט לא יהיה. השינויים בתפיסה הביאו לשינוי בכלים, בפתרונות, בתהליכי העבודה וכמובן בתוצאות. מהלכים מצוינים לשיפור חווית הלקוח הינם בעלי ROI מובהק ותרומה לחוסן ולתוצאות העסקיות של הארגון. אז…איך עושים את זה?

גם השנה ריכזנו את מיטב הדוברים מהארץ ומהעולם שיציגו ניתוחי אירוע, מגמות ושיטות לשיפור חווית הלקוח באירוע שייערך ב 25-26/04/18.

יומיים של למידה – יום ראשון במליאה שתיערך ב LAGO ראשל”צ ולמחרת – בסמינרים מקצועיים בקבוצות קטנות שייערכו בבית המי”ל בת”א.

משתתפי הכנס יזכו להיחשף למגוון רחב של דוגמאות ואתגרים מתחומים שונים – פתרונות טכנולוגיים לצד אתגרים ברתימת העובדים, אתגרים בשירות B2B ובשירות B2C , אסטרטגיות מובילות וטקטיקות ליישומן.

מטרת הכנס הינה לאפשר לכם להתחבר, להכיר, ללמוד ולצאת עם שלל רעיונות ליישום בשגרת העבודה אצלכם בארגון.

עמוד אירוע מרכזי- מלא (B)